Eplechy.cz
Technotron Metal
Podpora EU
hledat:

O nás

TECHNOTRON - METAL s. r. o.

Je specialistou na výrobu tahokovu a jeho jediným výrobcem v České republice. 


TECHNOTRON – METAL s.r.o. navazuje na historii výroby tahokovu již od roku 1968, kdy se tahokov začal vyrábět právě ve Frýdku - Místku v Národním podniku Válcovny plechu jako důlní pažina pro okolní černouhelné doly. Z národního podniku se stal později státní podnik a v roce 1991 byl  přetransformován na akciovou společnost. 

V roce 1995 došlo k rozdělení Válcoven plechu na mateřskou Válcovnu Plechu a.s. a ke vzniku jejích tři dceřiných společnosti – mimo jiné také Válcovny plechu Technotron s.r.o..  Válcovny plechu a jejich vzniklé dcery ovládla společnost Nová Huť Oastrava a.s. - později se z původních Válcoven plechu stala ArcelorMittal Frýdek – Místek a.s.

 Z její dceřiné společnosti Válcovny plechu Technotron s.r.o. se stala ArcelorMittal Technotron Frýdek – Místek  s.r.o., jejíž část – lisovnu s výrobou tahokovu - odkoupili současní majitelé firmy Technotron – Metal s.r.o. a tuto nazvali TAHOKOV-TECHNOTRON s.r.o.  

Společnost TECHNOTRON – METAL s.r.o., byla vytvořena odštěpením části společnosti TAHOKOV – TECHNOTRON s.r.o. 1.1.2018, TECHNOTRON – METAL s.r.o. odkoupila TAHOKOV – TECHNOTRON, čímž přešla kompletní výroba tahokovu přímo na společnost TECHNOTRON – METAL s.r.o. Takto se naše společnost stala jediným výrobcem tahokovu v České republice.  Každý rok uvádí firma na trh nové typy tahokovů z různých materiálů (ocel, hliník, měď, pozink, corten atd.), naši nabídku naleznete na e-shopu eplechy.cz nebo na webu technotron-metal.cz  sekci katalogy.

 

Naše výrobky se následně stávají součástí zejména stavebních projektů investorů nejen v České republice, ale po celé Evropě (Švédsko, Finsko, Dánsko, Norsko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Nizozemí, Slovensko, Francie, Chorvatsko atd.). Reference si můžete prohlédnout v části architektura.  

Firma vyrábí výrobky z tahokovu jako například tahokovové rošty a stupně, zábradlí, výplně mostních konstrukcí, ocelové a hliníkové ploty z tahokovu, fasádní systémy a panely a stropní podhledy – všechny tyto produkty stále masívněji pronikají do stavební architektury. 


Produktový sortiment: naše nabídka

Mezi portfolio firmy patří také plechy, které pouze prodává a výrobcem je sesterská společnost PERFO - LINEA a.s., která je největším výrobcem a dodavatelem děrovaných plechů v České republice. 


Firma vlastní certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2016 na Výrobu a prodej tahokovu, schodů, roštů a konstrukčních ocelových a hliníkových stavebních dílů a sestav.

ČSN EN 1090-1:2009+A1:2011 pro řízení výroby hliníkových konstrukcí.

ČSN EN 1090-2:2019 pro výrobu z konstrukčních ocelí.

ČSN EN 1090-3:2009 na výrobu z hliníku a hliníkových slitin.

a další, viz https://technotron-metal.cz/certifikaty/


Přijďte si vybrat z nejširšího sortimentu děrovaných materiálů a tahokovu do našeho prodejního centra ve Frýdku-Místku nebo navštivte náš e-shop. 

Těšíme se na Vás.


Kontakty

Prodejní centrum / korespondenční adresa

Adresa do navigace:

Technotron-Metal, s.r.o.
Příborská 1494
738 01 Frýdek-Místek
49.672593, 18.329715

Provozní doba prodejního centra F-M:
po-pá     07:00 - 15:00

tel.: +420 601 365 730
e-mail: info@eplechy.cz

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.
  • tel.: +420 601 365 730
  • e-mail: info@eplechy.cz
  • Příborská 1494, 738 01 Frýdek-Místek